Kasia i Marcin

Kasia i Marcin

Za każdym razem gdy jestem na ślubie, jestem świadkiem, wielu wzruszających chwil, pierwszego spojrzenia, pierwszego dotyku i wielu innych,lecz tego dnia chwila, która skradła moje serce to moment gdy tato Kasi zobaczył swoją córkę schodzącą po schodach w pięknej sukni ślubnej, jego oczy, to że nie był w stanie nic powiedzieć, to są te chwile, za które kocham to co robie. ale zacznijmy od początku.
Kolejna przemiła Para Młoda, z którą miałem przyjemność spędzić cudowny dzień to Kasia i Marcin, mega pozytywni ludzie, Marcin, chłopak który kocha wysokie loty i jego piękna wybranka Kasia, która tak nie do końca przepada za tak wysokimi lotami.
Sobotę rozpoczynamy w domu rodzinnym Marcina gdzie Pan Młody przy pomocy swojego świadka i YouTube’a szykował się do ślubu. Następnym przystankiem jest dom rodzinny Kasi, gdzie pomocnic było troszkę więcej, a mowa tu o siostrach Kasi, druhnie i oczywiście Mamusi… Sakramentalne TAK zostało wypowiedziane w Kościele św. Brata Alberta w Zamościu. Przyjęcie weselne odbyło się w Pensjonacie Myka w Zamościu. Za ucztę dla ucha odpowiedzialny był DJ Atlantick. Za dekoracje w kościele i florystykę odpowiedzialna była firma Powiedz TAK… Serdecznie zapraszam do oglądania !!!

Filled Under : Strona Główna